Obrázek bez názvu

VZDĚLÁVÁNÍ NA JESENICKU

Portál pro širokou veřejnost o možnostech vzdělávání dětí v jesenickém regionu

Hledáte pro své děti vhodnou školku, školu nebo možnosti dalšího vzdělávání? 

Město Jeseník a Oddělení školství pro Vás vytvořil tento rozcestník, který Vám pomůže se zorientovat v tom, co město Jeseník a náš region v oblasti školství nabízí. Stránky vznikly v rámci projektu MAP rozvoje vzdělávání ORP Jeseník II

Hledání a zobrazení institucí dle typu školy, diskusní fórum, články, události a aktuality z regionálního školství na jednom místě vč. informací k projektům realizovaných městem Jeseník  ŠPV, MAP.

Budeme rádi za Vaše podněty a názory. 

Více informací Kontaktujte nás

Aktuálně
0%
Čtvrtý ročník Olympiády pro nejmenší: Malí sportovci zářili na hřišti ZŠ Jeseník!

Čtvrtý ročník Olympiády pro nejmenší: Malí sportovci zářili na hřišti ZŠ Jeseník!

Ve středu 5. června se na sportovním hřišti ZŠ Jeseník konal již 4. ročník Olympiády pro nejmenší sportovce - děti z mateřských škol z celého Jesenicka. Akce, která byla upořádána v rámci projektu MAP Jesenicko IV, ve spolupráci s Odborem školství, kultury a sportu MěÚ Jeseník, se těší velké oblibě u dětí, rodičů i učitelů.
Vendula Doleželová vložila článek 07.06.2024 09:10
Pohádky z batůžku

Pohádky z batůžku

Kino plné malých čtenářů ze škol a školek – to je již tradičně vyhlášení výtvarné soutěže projektu Pohádky z batůžku, který organizuje Vzdělávání Jesenicko ve spolupráci s SVČ DUHA Jeseník v rámci projektu MAP Jesenicko IV. Vernisáž a vyhlášení vítězných projektů společně s promítáním pohádky proběhla v úterý 7.5.2024.
Vendula Doleželová vložila článek 07.06.2024 09:15