9.6. 2022 Olympiáda MŠ

9.6. 2022 Olympiáda MŠ

Založeno: 09.06.2022 08:00 | Poslední příspěvek: 16.06.2022 12:58 | Počet příspěvků: 6
Příspěvky
Ivana Kolbabová , ZŠ a MŠ Bělá pod Pradědem vlozil/a příspěvek 16.06.2022 12:58
/styles/default/img/nofoto-man.png
Organizace akce byla podle vyprávění dětí a kolegy skvěle zvládnuta????. Jen můj názor na zvážení. Vybrat z 28 dětí pouze 8, je velice těžké ( všichni se připravovali a samozřejmě chtěli reprezentovat). A co příště zvolit formu sportovního dopoledne - bez soutěžení a posuzování výsledků jednotlivých MŠ. Naše děti byly oceněny ,ale umím si představit jak smutné byly děti ,které " na bedně " nestály.
/styles/default/img/nofoto-woman.png
:-D :-D Zdravíme Ivano a děkujeme za názor. Hned to zní úplně jinak :-D. Soutěžní olympiáda má ale svá kouzla. Dáváme tím dětem prostor pro zkoumání svých hranic, zapojení se do kolektivu a fungovat jako tým. Motivovat je k dalšímu rozvoji, ať už fyzickému či psychickému. Tým VJ
Vendula Doleželová vložila příspěvek 08.07.2022 13:17
/styles/default/img/nofoto-man.png
Ty otazníky se mi v příspěvku objevily omylem , místo !!! Asi mobilový šotek :))
Ivana Kolbabová vlozil/a příspěvek 16.06.2022 13:01
Pavlína Burďáková vlozil/a příspěvek 13.06.2022 12:49
/styles/default/img/nofoto-man.png
Olympiáda se velmi vydařila, děti si ji s radostí užily. Organizace byla skvělá. Bohužel v naší školce bylo málo předškolních dětí, museli jsme je doplnit mladšími dětmi, což bylo hodně znát na výkonu i výsledku. Jinak akce byla pro předškolní děti super!!! Bylo by možná dobré zvážit, uspořádat akci i pro mladší děti. Děkujeme.
/styles/default/img/nofoto-woman.png
Dobrý den Pavlíno,
děkujeme moc za pochvalo a návrh! Tým VJ
Vendula Doleželová vložila příspěvek 08.07.2022 13:18
Václav Janko vlozil/a příspěvek 11.06.2022 13:05
/styles/default/img/nofoto-man.png
Akci považuji za pěknou, naše děti si to opravdu užily. Rovněž děkuji úplně všem, kteří se podíleli na organizaci i za dárečky. Mě potěšila hrdost některých dětí :) A nakonec malá odměna za 2 korky tréningu, kdy ty děti minulý rok přišly o srandu a třeba generační obhájení :D . Jinak se pořád zmiňuje jak najít kompromis mezi hodnocením výkonů a celkově porovnávání kdo je lepší a kdo na to nemá vs opravdová soutěživot , taková zdravá a myšlena vážně... každý si to nějak přebere. Za mě bych navýšil počet dětí na symbolickou desítku v příštím ročníku. Zájemců bylo nakonec hodně a "zklamaných rodičů" taky dost. Chtěli jet všichni.
Pavlína Mátlová vlozil/a příspěvek 11.06.2022 07:03
/styles/default/img/nofoto-man.png
Dobrý den :-) Plně souhlasím s již napsanými komentáři. Celá akce byla super :-) Děti si to moc užily a mají spoustu krásných zážitků, jsou plné pozitivních emocí. Vše perfektně zorganizováno a připraveno již od počátečních schůzek. I a i počasí nám přálo :-) Všem organizátorům, pořadatelům a i deváťákům moc děkujeme!!! :-)
Martin Dvořáček vlozil/a příspěvek 10.06.2022 12:37
/styles/default/img/nofoto-man.png
Olympiáda byla skvělá. Organizace a vše kolem proběhlo na jedničku od začátku až dokonce. Děkujeme v první řadě za krásný zážitek a také ceny. Těšíme se na další ročník.
Pavlína Hannigová vlozil/a příspěvek 10.06.2022 11:55
/styles/default/img/nofoto-man.png
Velmi zdařilá akce!!! Děkujeme organizátorům za poskytnuté pomůcky k nácviku disciplín, za přípravu podnětného prostředí s dětskými maskoty a sportovními stanovišti, za občerstvení, za pěkné ceny pro soutěžící... A také děkujeme všem organizátorům za jejich úsměvy na tvářích.
/styles/default/img/nofoto-woman.png
Pavlíno, děkujeme moc! Ano, i my jsme si to užili a o tom to celé bylo. Díky patří i Vám učitelům, kteří jste makali a inspirovali nejen děti :-). Tým VJ
Vendula Doleželová vložila příspěvek 08.07.2022 13:21
/styles/default/img/nofoto-man.png
Velké díky všem, kdo se na této neskutečně zdařilé akci podíleli. Děti byly nadšené z maskotů, kteří je vítali při příchodu. Velkou radost na jejich tvářích však vykouzlil pohár s 1. místem. Neumíte si ani představit, jak tím "žily" po návratu do školky a celé odpoledne. Vykládaly své dojmy nejen svým kamarádům, ale i pedagogům, kuchařkám, celému personálu a hlavně mně. :-)
Dnes jejich zážitky pokračují...a co může být lepšího a hezčího pro dítě než opravdový zážitek a prožitek. Moc děkuji a už se těšíme na další Olympiádu. Modrá školka
Lenka Bizoňová vlozil/a příspěvek 10.06.2022 12:25